2015

TEAM AWARD NAME
Colts (1) Best & Fairest Matt Hucul
Colts (1) Best & Fairest Runner Up Tadan Vitacca
Colts (1) 3rd Best & Fairest David Zietsman
Colts (1) Coach’s Award Dan Clearihan
Colts (2) Best & Fairest Simon Lynch
Colts (2) Best & Fairest Runner Up Sam Morarty
Colts (2) 3rd Best & Fairest Harry Kruyt
Colts (2) Best Team Player Nick Stockdale
U9 (1) MVP Xavier Tapsell 
U9 (1) MVP Freddie McDonald 
U9 (1) MVP Callum Yates 
U9 (1) MVP Riley Myers
U9 (2) MVP Lachie Wilcox
U9 (2) MVP Lewis McNeil
U9 (2) MVP Isaac Yarnall
U9 (2) MVP Jack Guthridge
U9 (3) MVP Hugh Williams
U9 (3) MVP Dante Tomarchio
U9 (3) MVP Edward Lee
U9 (3) MVP Matthew Dedoncker
U9 (4) MVP Ben Ley
U9 (4) MVP Jack Langlands
U9 (4) MVP Archie Kuflik
U9 (4) MVP Nick Glenn
U9 (5) MVP Ben Fergusson
U9 (5) MVP Ed Winneke
U9 (5) MVP Riley Hilton
U9 (5) MVP Lachie Little
U10(1) Best & Fairest Isaac Ellwood
U10(1) Best & Fairest Runner Up Matthew Mayes
U10(1) 3rd Best & Fairest Oliver Will
U10(1) 4th Best & Fairest Max Searle
U10(2) Best & Fairest Alby Hewitt
U10(2) Best & Fairest Runner Up Sam Stone
U10(2) 3rd Best & Fairest Harry McCorkell
U10(2) 4th Best & Fairest Ari Azzopardi
U10(3) Best & Fairest Patrick Moore
U10(3) Best & Fairest Runner Up Ben Palmer
U10(3) 3rd Best & Fairest Sam Chapman
U10(3) 4th Best & Fairest Ricky Polidori
U11(1) Best & Fairest Tommy Horton
U11(1) Best & Fairest Runner Up Samuel Nehme
U11(1) Equal 3rd Best & Fairest Henry Thomas
U11(1) Equal 3rd Best & Fairest Sampson Bateman
U11(2) Best & Fairest Hudson Lefoe
U11(2) Best & Fairest Runner Up Nick Kelly
U11(2) Equal 3rd Best & Fairest Jared Myers
U11(2) Equal 3rd Best & Fairest Oscar Leeds
U12(1) Best & Fairest Ed Chard
U12(1) Best & Fairest Runner Up Marcus Deayton
U12(1) 3rd Best & Fairest Roy Hughson
U12(1) Coaches Award Niv Gill
U12(2) Best & Fairest Hugh Byrne-Jones
U12(2) Best & Fairest Runner Up Harry McColl
U12(2) 3rd Best & Fairest Patrick Blew
U12(2) Most Courageous Jack Booth
U12(3) Best & Fairest Jack Palmer
U12(3) Best & Fairest Runner Up Hudson Ryan
U12(3) 3rd Best & Fairest Henry Zacharchuk
U12(3) 4th Best & Fairest Paddy Robinson
U13(1) Best & Fairest Josh Lake
U13(1) Best & Fairest Runner Up Ben Walling
U13(1) Most Improved Dan Smart
U13(1) Coach’s Award Phil Gikas
U13(2) Best & Fairest Matt Reid
U13(2) Best & Fairest Runner Up Josh Macken
U13(2) Most Improved Nick Tsourvakas
U13(2) Coach’s Award Jack Casey
U14(1) Best & Fairest Bailey Beamish
U14(1) Best & Fairest Runner Up Lachlan Purcell
U14(1) 3rd Best & Fairest Ben Jepson
U14(1) 4th Best & Fairest Robert Symons
U14(2) Best & Fairest Sam Garrard
U14(2) Best & Fairest Runner Up Alex Roddam
U14(2) Best Team Player Ollie Brown
U14(2) Coach’s Award Lachie Stoll
U15 Girls Best & Fairest Margie Saunders
U15 Girls Best & Fairest Runner Up Charlotte Dossetto
U15 Girls Most Improved Caitlin Matthews
U15 Girls Best Team Player Alex Musco
U15 Best & Fairest Cooper Leon
U15 Best & Fairest Runner Up James Rowbottom
U15 3rd Best & Fairest Joseph Ayton-Delaney
U15 4th Best & Fairest Samuel  Lake
Share This